O velké drama na moravských vinicích se postarala herečka Lucie Benešová, kterou chytil žlučníkový záchvat. Slzy a strach, tohle všechno bylo vidět v hereččiných očích. Její bolesti byly natolik veliké, že musela přijet záchranka, která Lucii převezla do nemocnice.

Naštěstí nešlo o skutečný záchvat, ale o natáčení další scény z primáckého seriálu Vinaři. Ale sanitka opravdu pravá byla. „Sanitka je opravdová, využívají ji záchranáři na Moravě. Naštěstí během natáčení nedošlo k žádnému zranění a záchranáři nemuseli zasahovat,“ prozradila manažerka seriálu.

Ovšem Lucie Benešová podala takový výkon, že i okolní štáb si chvíli myslel, že skutečně dostala bolesti a zkolabuje. „I když to bylo pouze hrané, moc příjemné to nebylo,“ řekla Lucie. Jak to ve Vinařích skutečně s Lucií dopadne, uvidíte už dnes večer na Primě.