Čtvrtek 18. dubna 2024

Autor: ljš -
31. října 2014
10:33

Tohle auto neparkovala blondýna, ale 87letý senior! Ten si popletl pedály a se svůj renault "zaparkoval" na střeše jiného auta. Sundat ho museli až hasiči pomocí jeřábu.

Kuriózní dopravní nehoda se odehrála na pražském Břevnově. Řidič velmi pokročilého stáří chtěl vyjet ze svého parkovacího místa na ulici, při couvání si ale spletl pedály a místo brzdy sešlápl plyn. Se sým renaultem  tak velice rychle vycouval přes kapotu jiného vozidla a skončil zaparkovaný na jeho střeše. Poškodil navíc ještě další dvě auta.

Stařeček naštěstí vyvázl z nehody bez zranění. Na místo ale museli povolat profesionální jednotku hasičů z Petřin, která pomocí jeřábu vrátila vůz zpět na silnici.

„Škoda byla předběžně vyčíslena na 150 tisíc. Policisté řidiči uložili pokutu ve výši 1000 korun,“ uvedla policejní mluvčí Jana Rösslerová.

ladybug ( 31. října 2014 13:29 )

No má děda štěstí, v Canadě by mu sebrali řidičák na vždy. Je pravda, nikdo nebyl zraněný, ale policie nechce čekat, až někoho zabije. Poslední dobou tady bylo dost případů, kdy senioři zabili nebo vážně zranili. A teď, když seniorů přibývá, tak ta situace bude ještě horší.

zaviracispendlik ( 31. října 2014 12:21 )

jako James Bond

zlobit ( 31. října 2014 12:17 )

Smrtelné nehody zaviní mnohem mladší lidé a přesto jim řidičáky seberou jenom na určitou dobu a to na tu co určí soud. A smrťáky v opilosti ?

zlobit ( 31. října 2014 12:05 )

O hodně mladší lidé dokáží udělat nehodu a s horšími následky. Ale ten češtin v Blesku nemá chybu. .......Ten si popletl pedály a se svůj renault " zaparkoval" ....

stejne ( 31. října 2014 11:49 )

Taková akce v jeho věku. Hlavně, že se nikomu nic nestalo.