Příznivci herečky Sarah Jessicy Parker jásají, jejich představitelka Carrie ze Sexu ve městě se vrací na televizní obrazovky. Podle všeho by se měla objevit v nově připravovaném seriálu „Rozvod“, který se v těchto dnech natáčí.

Jedná se o jakousi vtipnou verzi manželských rozepří, vše samozřejmě s lehkým nádechem podobného příběhu jako byl Sex ve městě. Jediný rozdíl bude, že hlavní představitelka seriálu bude více vtipná, starší a finančně zajištěnější než Carrie.

V tomto ohledu se opět spekuluje i o možném natáčení třetího dílu filmu Sex ve městě. Herečky Sarah Jessica Parker a její kolegyně Kristin Davis (49), představitelka Charlotty, v tom mají jasno, rády by třetí díl natočily. Jenže na opačné straně stojí hlavní scénárista Darren Bennett Star (53), která prohlásil: „Třetí díl Sexu ve městě není možný. Představitelka Carrie, paní Sarah Jessica Parker, je na tuto roli už moc stará,“ nechal se slyšet Star.