Čtvrtek 25. dubna 2024

Autor: ČTK -
26. července 2015
15:35

V hotelu Cosmopolitan na hlavní třídě v americkém městě hazardu a rychlých sňatků Las Vegas v sobotu vypukl požár. Nejméně dva lidi utrpěli zranění a hosté hotelu museli být evakuováni. Informovala o tom agentura Reuters.

Plameny zachvátily stromy a kabinky kolem venkovního bazénu ve 14. patře hotelu nacházejícího se na Las Vegas Strip a nad budovou se vznášel mohutný oblak černého kouře.

Dva lidé se nadýchali kouře a minimálně jeden z nich byl hospitalizován. Kouř byl také důvodem k evakuaci hostů, uvedla představitelka místních hasičů Sandra Baker.

Oheň vznikl kolem poledne místního času, zatím se ale neví, co bylo jeho příčinou. Hasičům se podařilo požár dostat pod kontrolu za půl hodiny. „Plameny se nerozšířily dál od bazénu. Budova utrpěla jen minimální škody,“ řekla Baker.

zdena.novot ( 26. července 2015 20:09 )

Vzplál a zhroutil se, tak jako 11. září v USA 3 budovy..

abcd.adcb ( 26. července 2015 19:51 )

Tak jo, tati!

abcd.adcb ( 26. července 2015 19:18 )

Chcípněte oba, buzíci!

tigrusenko ( 26. července 2015 18:38 )

Ať to tam klidně shoří všechno

ruudazvostravy ( 26. července 2015 17:25 )

Tý býku,ta Kajda má fakt dobrou mušku.Že nevistřelej taki ňákou tu rachejtly třeba na Marz,možná bi tím ÚSÁčům vipályly ribník.