Muzeum Madame Tussaud v Londýně je narvané figurínami slavných osobností. Jejich řady teď rozšířily figuríny herečky Helen Mirren. A to hned tři. Oblíbená herečka si je byla zkontrolovat a zřejmě byla z jedné z nich trochu na větvi.

Zaujal ji totiž její "vlastní" dekolt, na který nevěřícně zírala. "To je úžasné, připadám si jako můj manžel, když se na mě dívá. Je to, jako bych měla dvě další sestry," uvedla. "Chtěli jsme udělat něco speciálního k jejím narozeninám, a tak jsme nabídli návštěvníkům potkat Helen Mirren ve třech jejích významných rolích," sdělil generální manažer muzea Edward Fuller.

Návštěvníci muzea zde díky Helen Mirren mohou narazit na královnu Alžbětu, která vypadá jako opravdová. Herečka za tuto roli ve filmu Královna dokonce vyhrála Oscara.