„Momentálně rozhodně na žádného chlapa nečekám a nějak si užívám znovu nabytou svobodu, která přišla spolu s rozvodem,“ prozradila Blesku Miluše Bittnerová. A jakého chlapa by si vybrala, kdyby už to muselo být?

„Muže bez mindráků, čistotného, vtipného, nezadaného, šarmantního, samostatného, chytrého, věrného, milujícího, pozorného, který by mě měl rád – i po ránu, s chřipkou, unavenou, hysterickou a nejistou…“ svěřila se minulý týden v Aha! pro ženy.

„Pokud někdo takový náhodou někde žije, beru pětkrát i pro svoje single kamarádky!“ dodává sexbomba s odzbrojujícím úsměvem.

Servala z něj prádlo!

„Nemám ráda na chlapech upnuté spodní prádlo, ale raději klasické trenky, tak to muselo dolů,“ prozradila se smíchem, když z legrace svlékla Muže roku Jakuba Krause (26).