Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Opilý řidič »zaparkoval« auto mezi smrčky před cizí chaloupku

Opilý řidič „zaparkoval“ mezi smrčky v cizí zahrádce.
Opilý řidič „zaparkoval“ mezi smrčky v cizí zahrádce.  (Autor: Policie ČR)
Autor: dce -
9. října 2015
11:52

Nehod opilých řidičů jako by nikdy nebylo dost. Muž z Broumovska, který boural ve středu, se jednoznačně zařadil mezi ty kurióznější, ale o nic méně závažnější. Auto totiž zaparkoval mezi smrčky na cizí zahrádce.

Kolem půl čtvrté odpoledne vůz objevil náhodný kolemjdoucí mezi obcemi Vižňov a Meziměstí. Modrý Fiat ležel celý pomuchlaný a pobitý na boku mezi smrčky v zahrádce před chaloupkou. A rozhodně nešlo o uměleckou instalaci.

Vůz zde nechal jeho opilý řidič, který pravděpodobně nezvládl jízdu po blízké silnici. „Policejní hlídka jen pár chvil nato dohledala řidiče vozidla, který si mezitím vystoupil a vydal se pěšky do Meziměstí, kde ho také policisté našli,“ uvedla policejní mluvčí Eva PrachařováVůz totiž nebyl jeho – od majitele si ho „půjčil“ bez jeho vědomí.

Pětadvacetiletého řidiče policisté podrobili dechové zkoušce, která ukázala přes dvě promile alkoholu. Test na omamné látky byl negativní. Opilci teď hrozí až rok za mřížemi za obecné ohrožení pod vlivem omamné látky.

salto ( 9. října 2015 13:09 )

To nebyl happening skvělých umělců Ztohoven?

Další videa
Osoby v pátrání