Pátek 29. března 2024
Dnes je Velký pátek / Taťána, zítra Arnošt
Oblačno 18°C

Nová láska Jágra a Miss Veroniky Kopřivové: Co na ni říkají další missky?

/
  • Ke vztahu Jágra s Veronikou Kopřivovou se vyjádřily i její kolegyně ze soutěže Miss. Co říkají?
    11. února 2016 ● 05:20

Po vztahu s hokejovým bohem Jaromírem Jágrem (43) prahne hodně žen, ovšem on má nyní oči jen pro jednu – Miss Veroniku Kopřivovou (24), která je o dvacet let mladší než on. Jak jejich vztah hodnotí Veroničiny kolegyně z Miss? Závidí jí Lucie Kovandová, kterou u sebe hokejista kdysi nechal přespat? A co Jágrova selfie holka Kateřina Provazníková?

• 1.

Tereza Fajksová (26), Česká Miss Earth 2012

„Mně je to jedno, jestli chodí s gynekologem nebo šachistou. Ona sice nepatřila do skupiny holek, se kterými jsem se bavila, ale já jí to přeju. Je to hezká, chytrá, mladá holka, asi oba vědí, co dělají.“

Tereza Fajksová, Česká Miss Earth 2012

• 2.

Linda Bartošová (22), Česká Miss World 2012

„Já myslím, že je to spojení, které není překvapující. Neznám Jaromíra Jágra, ale jak znám Veroniku, tak mi přijde, že je to dobrá kombinace.“

Linda Bartošová, Česká Miss World 2012

• 3.

Iva Kubelková (38), Vicemiss ČR 1993

Iva s Jágrem tvořili pár v letech 1996–1998 „My jsme spolu chodili před dvaceti lety. Nemám na to žádný názor, přeji mu, aby byl šťastný.“

Iva Kubelková, Vicemiss ČR 1993

• 4.

Denisa Domanská (23), Česká Miss World 2011

„Já jsem o tom vůbec nevěděla. S Verčou jsem fotila jen párkrát. Je to krásná a sympatická holka a přeji jim hodně štěstí.“

Denisa Domanská, Česká Miss World 2011

• 5.

Tereza Chlebovská (25), Česká Miss 2012

„Je to jenom jejich věc. Víc bych se k tomu nechtěla vyjadřovat.“

Tereza Chlebovská, Česká Miss 2012

• 6.

Carmen Justová (25), Finalistka České Miss 2010

I ona si dělala zálusk na Jágra. „Je to chlap a má rád krásné ženy. Vzhledem k jeho sportovní vytíženosti nemá zřejmě možnost poznat partnerku nikde jinde než z řad missek a modelek.“

Carmen Justová, finalistka České Miss 2010

• 7.

Lucie Kovandová (22) Česká Miss World 2013

Džegr ji nechal přespat loni po MS ve svém bytě „Jestli je zamilovaný, je to jedině dobře. Přeji mu hodně štěstí. Veroniku osobně neznám, ale je to krásná holka.“

Lucie Kovandová, Česká Miss World 2013

• 8.

Kateřina Provazníková, modelka

Veroniku znám. Jsme kamarádky. Je to hodná holka,“ řekla Blesku. „O jejím vztahu s Jaromírem ale nic nevím,“ dodala Kateřina, která se proslavila tím, že si se spícím Jaromírem vyfotila selfie v posteli.

Touhle fotkou s Jágrem v pelechu se Katka pochlubila několika kamarádům. A začala nechutná hra o peníze...
    Autor: J. Legner, archiv

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 11

hrach: Bez obav

(24. 02. 2016 09:31)

hrach: Jágr chce mladou, co to umí podat a to Kopřiva umí. Kopřiva chce prachy a ty Jággr vydělat umí. Takže - obapolná spokojenost. Jen tak dál.

(24. 02. 2016 09:29)

nicnezpravda: Mě přijde že je trochu lehčí a nemyslím tím její váhu Je jako Ochotská,loví prachatý sportovce a prodává se jim

(11. 02. 2016 13:23)

romkavbase: Dle vzhledu mi přijde jako hodná a skromná holka, jen aby se v tom světě slávy nezkazila jako většina modelek

(11. 02. 2016 11:25)

italiano: Jaký šel, takového našel./Ale fakt,že si žádnou z branže modelingu za manželku prozatím nevzal./Ovšem edovedu sipříliš představit,že by tvořil pár s nějakou duchovněji založenou dámou, nebo snad s intelektuálkou. Verešová studovala na té proslavené niverzitě J.A. Komenského, i když jinde to také pravděpodobně nebude vždy všechno košér. Praxe a realita to již zcela jasně ukazuje.Být vychytralá neznamená být také dostatečně kulturní.

(11. 02. 2016 10:23)
Články odjinud