Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 9°C

10 českých zadečků, které by chtěl na Velikonoce vyšlehat každý chlap!

• Kterou z dam byste vypleskali na Velikonoce?
    22. března 2016 ● 05:40

Blíží se Velikonoce, a zatímco ženy začínají dělat jarní výzdobu a malovat vajíčka, muži se třesou, až své drahé polovičky pořádně proženou vlastnoručně pletenými pomlázkami. Které české půlky byste nejradši vypráskali vy?

• 1.

Gábina Bártová

Manželka zpěváka Václava Noida Bárty Gábina patřila dlouhou dobu mezi modelky s nejvíc sexy tělem. A to se nezměnilo ani po porodu dcery. Gábina je zkrátka pořád k nakousnutí.

I když Gábina Dvořáková pózovala nahá, snímky působí velmi decentně a přitom sexy
    Autor: Jakub Ludvík

• 2.

Andrea Verešová

Andrea Verešová je dvojnásobnou maminkou. Ale na její postavě nejde absolutně nic znát. Stále předvádí spodní prádlo a její pozadí patří mezi ta nejluxusnější u nás.

Andrea má dokonalý zadeček
    Autor: herminapress.cz

• 3.

Petra Faltýnová

Po rozchodu s Leošem Marešem si modelka Petra Faltýnová našla nového bohatého přítele Davida, který její dokonalé tělo s láskou hýčká.

Místo Partyšové by TopStar mohla moderovat Petra Faltýnová
    Autor: Archiv Blesku

• 4.

Dominika Mesarošová

Královna umělých vnad Dominika Mesarošová denně dře v posilovně, aby měla takové tělo, jakým se pyšní. Na Velikonoce by ji po zadku poplácal rád určitě každý.

Mesarošová v Turecku vypadala opravdu božsky...
    Autor: fantasytravel.cz

• 5.

Hana Mašlíková

Moderátorka Hanka Mašlíková je sice šťastně zasnoubená, její křivky však obdivovat stále můžeme. Její vysportované tělo se k tomu přímo nabízí.

2011 - Pro pánský magazín odhodila Hanka Mašlíková i kalhotky
    Autor: Foto Blesk – Jan Tůma / Auto Kelly, archiv Playboy

• 6.

Tatiana Kuchařová

Táňa Kuchařová vyhrála titul Miss World 2006 zcela oprávněně. I když od té doby už uplynul nějaký ten čas, stále má tělo jedna báseň. Ondra Brzobohatý si pomlázku jistě užije.

Nejkrásnější žena světa roku 2006 Taťána Kuchařová
    Autor: archiv Blesku a archiv Ondřeje Brzobohatého

• 7.

Eva Perkausová

Moderátorka TopStar Magazínu Eva Perkausová sice není přímo modelka, její sexy křivky mnoho mužů dovádí k šílenství.

Eva Perkausová.
    Autor: Foto – Playboy a archiv Blesku

• 8.

Simona Krainová

Maminka dvou synků Simona Krainová je zkrátka dokonalá. I když má za sebou dva porody, vypadá úžasně. Její tři kluci, které má doma, si na ní o Velikonočním pondělí určitě pořádně smlsnou.

Simona Krainová
    Autor: INT, archiv Blesk, Stock, Yes

• 9.

Eliška Bučková

Modelka Eliška Bučková, která nedávno přiznala, že bojovala s anorexií, si své vychrtlé tělo napravila cvičením. Momentálně její sexy půlky opečovává rybář Jakub Vágner.

Vylepšené tělo Elišky Bučkové stálo 500 000 Kč
    Autor: Foto: Martin Hurda

• 10.

Tereza Chlebovská

Čerstvě zasnoubená Miss 2012 Tereza Chlebovská se sice odstěhovala s partnerem do Německa, ale české zvyky určitě neošidí. Její pevnou vysportovanou postavu tedy šmigrust určitě nemine.

Tereza Chlebovská
    Autor: Firat Eryilmaz

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 21

inkvizitor: Kdo má rád polystyrém, proč né, Božka od vedle je 100x pěknější než tyto coury a navíc není blbá

(22. 03. 2016 17:17)

vosavopruz: vyšlehej o Velikonocích Kruchinu

(22. 03. 2016 16:57)

sores: Co VIP to š.tětka nebo bývalá prostitutka!Vábí chlapi na umělé kozy a pr.del!A ti ubožáci jim za to ještě platí!

(22. 03. 2016 12:20)

11karel11: Zlatokopky se ukazují jako koně. *** jako ***.

(22. 03. 2016 10:44)

salto: No jo, taky se musí něčím vy.rat

(22. 03. 2016 10:22)
Články odjinud