Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť 7°C

Důchodce (86) řídil 26 let bez řidičáku! Chytli ho, až když boural při parkování

Německý důchodce řídil 26 let bez řidičáku. (Ilustrační foto)
Německý důchodce řídil 26 let bez řidičáku. (Ilustrační foto)  (Autor: Profimedia.cz)
Autor: ČTK -
31. května 2016
07:12

Dlouhých 26 let řídil bez řidičského průkazu a nikdo na to nepřišel. Šestaosmdesátiletý důchodce z Německa byl přistižen při činu, až když při parkování naboural pouliční lampu.

Německá policie narazila při dopravní kontrole na šestaosmdesátiletého muže, který 26 let řídil auto bez řidičského průkazu. Důchodce z Dolního Saska vzbudil pozornost policistů svým parkovacím manévrem, při němž dvakrát narazil do pouliční lampy, napsal server časopisu Stern.

Strážci zákona při kontrole zjistili, že muž měl platný řidičský průkaz naposledy v roce 1990. To, že více než čtvrtstoletí jezdí bez potřebných dokumentů, důchodce omlouval tím, že auto řídí jen jednou za dva týdny. Jestli mu hrozí nějaký postih, Stern neuvedl.

Ruudazvostravy ( 31. května 2016 12:22 )

Tak,tak,jystota je jystota bejby.Voni bi chotcy mjely mýt pro jystotu navlýknutej i svýtícý prezervatýf,co kdybi po cestě bila ňáká vostrá zatáčka,jak se řýká f Dojčlandu ,,šarfe kurfe".

Ruudazvostravy ( 31. května 2016 12:18 )

Voni se stávaj i horšý vjecy.Tůdle šel po přechodu jeden důchotce a čumjel mu čů*rák s poklopce.

papik ( 31. května 2016 11:35 )

Potrefená husa?

papik ( 31. května 2016 08:12 )

A úřední šiml se zas může zbláznit, jak může někdo může fungovat bez něj. Určitě byl lepší, než spousta řidičů s papírama.