Holiday World je tradiční a velmi prestižní akcí. Je nejvýznamnější přehlídkou cestovních kanceláří, domácích regionů a národních turistických centrál cestovního ruchu. Již 26. ročník proběhne ve dnech 16.–19. 2. 2017 v areálu holešovického Výstaviště společně s 11. ročníkem gastronomického veletrhu Top Gastro & Hotel.

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Z českých regionů se na veletrhu Holiday World představí téměř všechny včetně hlavního města Praha. Velkou prezentaci bude mít Moravskoslezský region, který je regionem partnerským. Expozice bude umístěna ve vstupní Veletržní hale na ploše o rozloze 100 metrů čtverečních. Představí zajímavá místa, mezi která patří bezpochyby město Ostrava, fascinující svou průmyslovou minulostí. Dnes toto dynamické město nabízí široké možnosti kulturního i sportovního vyžití. Seznámíte se ale i s dalšími úchvatnými místy i historickými památkami Moravskoslezského kraje, stejně jako s jeho úžasnou přírodou.

Svou regionální nabídku v cestovním ruchu představí i ostatní kraje. Poptávka po cestování v rámci České republiky vzrůstá a nabídka jí určitě vyjde vstříc.

NOVINKA – MEXIKO

Veletrh nesleví ani z tradičně kvalitního vystavovatelského obsazení v podobě zahraničních zemí. Výrazným segmentem je Asie – Čína, Srí Lanka, Indie, Indonésie a Vietnam. Také země Karibiku, jako je Kuba, Dominikánská republika či Salvador. Novým vystavovatelem je Mexiko, po letech se znovu vrací Polsko. Chybět nebude Palestina. Návštěvníci se mohou těšit na prezentaci více než čtyř desítek zemí!

Mexiko
Autor: Shutterstock

EWA FARNA O POLSKU

Po letech se na veletrh znovu vrací i Polsko, které návštěvníkům představí sama jeho neoficiální česká ambasadorka Ewa Farna. Za pozornost stojí určitě jedinečné setkání a povídání o Polsku za účasti této mladé a úspěšné zpěvačky a skladatelky. Uskuteční se v sobotu 18. 2. 2017 ve 13.30 ve Velkém kongresovém sále, autogramiáda pak proběhne od 14.30 na polském národním stánku. Tři účastníci setkání získají limitované, vlastnoručně podepsané CD Best of Ewa Farna.

Varšava
Autor: Archiv

VÝHRY ZA MILION

Pro každého návštěvníka veletrhu organizátoři opět připravují ve spolupráci se zúčastněnými cestovními kancelářemi soutěž “Zájezdy za milion”. Všichni přítomní budou mít možnost na veletrhu získat slevové kupony v hodnotě 5–10 000 Kč na příští hlavní turistickou sezonu.

Jak se mohou návštěvníci zúčastnit?

Každá vstupenka obsahuje unikátní kód, jehož odesláním se návštěvník veletrhu zařadí do slosování, které probíhá ve dnech pro veřejnost třikrát denně, ve dnech pro odborníky jednou denně. Více na www.holidayworld.cz/zajezdy-za-milion.html