Ta si pro diváky po skvělé Else nebo neskutečném Pitbullovi připraví další vynikající číslo. Tentokrát se promění v Christinu Aguileru, jednu z nejvíce sexy zpěvaček s naprosto odzbrojujícím hlasem. „Já jsem se v kostýmu musela cítit dobře, a to hlavně proto, aby proměna byla opravdová. Nicméně párkrát jsem se na sebe podívala a řekla jsem si – oukej, nejsem tady za sebe, jsem tady za Christinu Aguileru, která to za každých okolností umí rozbalit. Takže pro mě to byla obrovská škola,“ prozradila Markéta Konvičková.

Kromě Markéty Konvičkové diváci uvidí Marthu Issovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Ondřeje Rumla, Tatianu Vilhelmovou a Milana Peroutku, kteří se každý týden představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou soutěžit o finanční výhry pro dobročinné účely.

VIDEO: Podívejte se, co musela Markéta Konvičková kvůli Tváři obětovat.

Markéta Konvičková musela kvuli účasti v „Hlasu“ opustit přítele. Igor Hellebrandt