Vyčištěné a revitalizované území v sousedství Hotelu Nosál a restaurace Za Větrem na pražských Roztylech ožilo na konci dubna atrakcemi a dětským smíchem. Pro děti i jejich rodiče organizátoři připravili zábavné disciplíny jako například chůzi po slackline, lukostřelbu či frisbee.

„Touto jarní akcí developerská společnost zpřístupnila veřejnosti první část svého území, které bude i v budoucnu veřejným lesoparkem v rozsahu zhruba čtyř hektarů,“ uvedla městská část Praha 11.

Volnočasový areál zahrnuje pobytové louky a háje, vodní i herní prvky a sportovní plochy vhodné pro rodiny s dětmi, sport, relaxaci či venčení psů.

Můžete vyrazit i do uhelného dolu, který se nachází v podzemí Národního technického muzea na Letné. Čeká vás téměř 400 metrů chodeb. Na reportáž se podívejte v tomto díle Selfie z Prahy:

Praha má u centra uhelný důl: Ozývá se kutání i výbuchy! A gay sbory oživily náměstí. Matěj Smlsal, David Vaníček, Hudebnibanka.cz