„Jakmile začne být dvacet stupňů, sednu na skútr a jezdím na něm po Praze celou motorkářskou sezonu. Je to krásný,“ rozpovídala se herečka o své vášni pro dvě kola. Na svém stroji nepopojíždí jen v pražských zácpách, ale pravidelně urazí přes 30 kilometrů denně. „Bydlím daleko za Prahou. Ve městě se nedá vůbec zaparkovat. Skútr je strašná výhoda,“ řekla Šinkorová Blesku.

Motorkářská láska se jí vryla tak pod kůži, že v sedle tráví i dovolenou. „Manžel jezdí výborně. Několikrát jsme spolu jeli i dlouhý trasy. Třeba každý rok jezdíme za kamarády na Sardinii. Celou jsme ji projeli na motorkách,“ zavzpomínala Daniela.

Na skútru přijela i na setkání s letošními finalisty Muže roku. „I mužská krása si zaslouží ocenit! Samozřejmě se mi ti kluci líbí. I když dávám přednost spíš štíhlejším svalům než nabušeným kulturistům,“ okomentovala je se smíchem.

Vše o Daniele Šinkorové naleznete: ZDE!

Daniela Šinkorová: Odmítla jsem nabídku z Playboye

Daniela Šinkorová: Odmítla jsem nabídku z Playboye Vladimír Petráš / BPŽ