Čtvrtek 25. dubna 2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto
Oblačno, déšť se sněhem 9°C

Od auta se v Hořovicích odpojil za jízdy přívěs: Smetl seniorku (90)!

Autor: ljš -
23. října 2017
15:04

Vážná nehoda s tragickými následky! V Hořovicích na Berounsku srazil ženu přívěs, který se za jízdy odpojil od osobního auta. Žena musela být s těžkými zraněními převezena do nemocnice.

K nehodě došlo v pondělí odpoledne na rovném úseku v Pražské ulici. „Ze zatím neznámých příčin došlo za jízdy k odpojení přívěsného vozíku, který vjel na chodník, kde srazil seniorku. Případem se kromě dopravních policistů zabývají také kriminalisté,“ uvedla policejní mluvčí Marcela Pučelíková.

Policie podle ní prověřuje několik vyšetřovacích verzí včetně technické závady. Podle dechové zkoušky řidič před jízdou nepil alkohol.

Seniorka bohužel podle záchranářů utrpěla vážné zranění hlavy a musela být letecky transportována do nemocnice v Motole.

Policisté na místě silnici kvůli probíhajícímu vyšetřování uzavřeli. Řidič auta, od kterého se přívěs odpojil, se na místě zhroutil a skončil v péči krizového interventa.

Další videa
Osoby v pátrání