Čtvrtek 25. dubna 2024

Autor: ČTK -
3. ledna 2018
22:47

Srážka dvou kamionů krátce po deváté hodině večerní zcela zablokovala dálnici D5 za Berounem ve směru na Prahu. Zásah hasičů a odtažení vozů zabere až několik hodin.

ČTK to řekl Jaroslav Gabriel ze středočeského hasičského sboru. Jednoho z řidičů museli hasiči z kamionu vyprostit, a poté ho předali zdravotníkům. Nákladní vozy se srazily zhruba na 13. kilometru D5 nedaleko Berouna.

Směr na Prahu zůstal zcela neprůjezdný, takže doprava byla odkloněna z dálnice na Exitu 14 Beroun-východ. Hasiči museli nejprve vyprošťovat zaklíněného řidiče jednoho z havarovaných kamionů.

Na vozovku navíc unikly stovky litrů nafty a oleje, které budou muset odstranit, a kamiony pak musí odvézt speciální odtahová služba. Dopravu tak nehoda podle Gabriela zkomplikuje na několik hodin.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Další videa
Osoby v pátrání