Jízda bez kalhot není v Praze žádnou novinkou. Přesně před rokem jste mohli potkat tuhle bláznivou partu taky. Zatímco loni sebrala odvahu jen desítka odvážlivců a jedna odvážlivkyně, letos odhodilo kalhoty přes padesát lidí.

Kdo by to byl řekl, že to bude takhle osvobozující pocit zahodit kalhoty,“ smál se Karel na Václaváku poté, co s ostatními zúčastněnými v půl jedné odhodil své kalhoty. Do metra C na Muzeu už všichni vcházeli s holýma nohama.

Letos si parta recesistů zvolila okružní cestu z Muzea na Můstek a zase zpět.  „Tak tohle vidíme prvně. V létě by mi taková cesta bez kalhot taky bodla,“ smál se cestující Tomáš, který si fotil pozadí recesistů.

Recesisté odhodili kalhoty a vyrazili do metra za zábavou Eva Fornálová

Historie

Akce No Pants Subway vznikla v New Yorku. Nápad se zrodil před šestnácti lety v hlavě Charlieho Todda, který založil soubor Improv Everywhere. Cílem této skupiny je překvapit a pobavit náhodné kolemjdoucí skrze žertovné scénky a výpravy. Těch vytvořili během posledních patnácti let na sto padesát. Jednou z nich je právě No Pants Subway.

Podívejte se, jak to vypadalo: