Jelikož si Andrea potrpí na výstřední modely, které podtrhují její přednosti, tak společně s návrhářkou Zuzanou Lešák Černou začala navrhovat šaty, které jsou dle jejího gusta. Vysoké rozparky odhalují nejenom její štíhlé nohy, ale i kalhotky a o hlubokých dekoltech nemluvě.

Naposledy se modelka ve svých modelech objevila na křtu kalendáře. Vědoma toho, že se většina soustředí na její poprsí, si raději přelepila bradavky. Ale bohužel její dekolty jsou tak hluboké, že i silikonové přelepky vykukovaly. Ale zřejmě to napomohlo i při dražbě.

"Jsem spokojená. Získali jsme pro moji nadaci, která pomáhá dětem ze sociálně slabších rodin a dětských domovů 94 000 korun. Ty zcela beze zbytku dáme na jejich podporu v oblasti kultury, sportu, vzdělávání a na zajištění rehabilitačně ozdravných pobytů," uvedla Verešová.

VIDEO: Slovenská Láska nebeská: Verešová si natloukla při vánočním tanečku!

Slovenská Láska nebeská: Verešová si natloukla při vánočním tanečku! Instagram