Divácky oblíbená postava Heluš vždycky dokáže pobavit. Tentokrát se srazí s kozou a kvůli tomu upadne do močůvky. „Předpokládala jsem, že porážka kozou bude měkčí. Když šla pro krmení v kýblu a opřela se o mě kopyty, měla páru,“ přiznala herečka s tím, že pro ni natáčení bylo ještě horší, než čekala.

Tvrdý dopad ale nebyl to nejhorší. „Několikrát musela padat do močůvky a kvůli tomu celý den nepěkně voněla,“ uvedl člen štábu a se smíchem dodal, že na place tak bylo docela veselo. Martině ale asi moc příjemné nebylo, když ji kolegové od sebe odháněli a pořád komentovali odér, který se z ní linul.

Přesto se prý snažila vše brát s humorem. „Bylo to jedno z nejzábavnějších natáčení v historii seriálu. Hlavně díky neuvěřitelné Martině, která si sama ze sebe umí udělat srandu,“ dodal zdroj z natáčení o Randové, která už v minulosti musela hrát i s namaskovanými děsivými fleky na obličeji.

VIDEO:  První díl Ordinace v roce 2018? Výbuch domu i emocí!

První díl Ordinace v roce 2018? Výbuch domu i emocí! TV Nova