Na umísťovací výstavě v kulturním centru Plechárna na Černém Mostě budou nový domov hledat opuštěné kočky z útulků. „Desítky koček by rády před svatým Valentýnem odevzdaly celé své srdce novým majitelům. Rády přijmou i pohlazení či něco dobrého k snědku. Srdečně vítáni jsou samozřejmě i návštěvníci, kteří si chtějí o zvířatech popovídat, poradit se nebo se jen podívat,“ uvedla k akci pořadatelka z Kočičího domova Sluníčko Tereza Baudišová.

Na akci proběhnou také soutěže pro děti, návštěvníci tu najdou tržiště s charitativními stánky a navíc bude možné podívat se na výcvik asistenčních psů. Výstavu obohatí také přítomnost veterinárních odborníků, kteří zdarma poskytnou cenné rady a za zvýhodněnou cenu vaše mazlíčky očipují. Akce proběhne v sobotu 10. února od 11 do 17 hodin.

Smutný život mají v Praze nejen některé kočky, ale také psi. Poslechněte si, co pro Blesk.cz prozradila Jaroslava Kladivová, která provozuje útulek v Modřanech: