Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 9°C

Nejdřív vypadl z auta, pak ho museli policisté přidržovat: Opilý řidič z Ústí nadýchal téměř 3 promile

Autor: uá -
6. února 2018
16:28

Podivná jízda Fordu Focus, který kličkoval centrem Ústí, zaujala policisty. Když řidiče (48) zastavili, nestačili se divit. Z auta totiž téměř vypadl, zachránily ho dveře, kterých se chytil.

Během jednání s hlídkou měl opilec potíže udržet se na nohou, neustále padal, a tak ho policisté museli přidržovat. Ani domluva s ním nebyla jednoduchá. Mluvil nesrozumitelně, vůbec nechápal, co se děje, proč ho zastavili a kontrolují. Obtíže mu dělala i dechová zkouška, správně dýchnout se mu podařilo až napodruhé. Jeden z policistů ho přitom musel opět přidržovat, jinak by se skácel. „Nadýchal 2,72 promile alkoholu,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Řidič přiznal, že pil. Neustále ale tvrdil, že měl jen dvě pivka. Policisté ho převezli do cely. Stíhají ho za ohrožení pod vlivem návykové látky. Hrozí mu za to až rok vězení, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.

Nezadat ( 6. února 2018 17:08 )

Šikana,už nepoznají ani virózu.

Další videa
Osoby v pátrání