„Nerozumím tomu, proč je nezbytné cenzurovat má nahá ňadra. I muži mají bradavky a nikoho tím nepohoršují,“ postěžovala si mladičká živoucí Barbie Gabriel Jiráčková na to, že na sociální síti musela přes svůj hrudník umístit obdélníčky, které zakryly to nejzajímavější z celého snímku.

Na dvou sexy fotografiích je Gabriel v koupelně a chlubí se svým poprsím. Na jedné dokonce může pozorný divák zahlédnout v odrazu na skle i něco víc. „Tyto fotky fotí můj přítel a já se před ním nemám proč stydět,“ sdělila kráska Blesku.

„Kdyby mě ale takto fotil pro mě cizí fotograf, asi bych se cítila nesvá a nejspíše bych do úplné nahoty nešla. A když už ano, tak by muselo jít o velkého profesionála a umělecké, decentní fotografie, které by něco vyjadřovaly,“ vysvětlila Barbie, která se pyšní umělými prsy velikosti osm a plánuje je ještě dál zvětšovat.

VIDEO: Česká Barbie Jiráčková: Plastikou ňader to nekončí! Plánuje tři další!

Česká Barbie Jiráčková: Plastikou ňader to nekončí! Plánuje tři další! Veronika Ničmanová, Jan Jedlička