Sobota 20. dubna 2024
Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra
Oblačno, déšť 8°C

Exekuce drtí i celebrity: Z televizních hvězd jsou dlužníci!

• Dluhy nejsou "výsadou" obyčejných lidí, ale dokážou pěkně potrápit i hvězdy.
    15. července 2018 ● 05:20

Před lety byly hvězdy televizních obrazovek, dnes při vyslovení jejich jména mají exekutoři žně. Jak deník Aha! informoval, Milan Šimáček (56) z Tankového praporu či Černých baronů má na krku tři exekuce v celkové výši 57 564 Kč. Dluhy nasekal kvůli vysokým nákladům v bytě poblíž Staroměstského náměstí. „Exekuce není nic příjemného a snažím se vše splatit. Dnes s dluhy bojuje kdekdo,“ svěřil Aha! Šimáček a má pravdu. Ve finančních potížích se topí i jeho kolegové.

• 1.

Michaela Kudláčková (49)

Dětská hvězda seriálu My všichni školou povinní Michaela Kudláčková se topí v dluzích. Přitom se živí předpovídáním budoucnosti.
    Autor: Archiv Blesk

My všichni školou povinní
    Dluh: 636 000 Kč
    Bývalá herečka, která se dnes živí vykládáním karet, se dostala do velkých finančních problémů. V roce 2014 měla na kontě 19 exekucí v hodnotě 636 000 Kč. I když už se nějakých zbavila, stále jí zbývá splatit šestimístná suma.

• 2.

Monika Kvasničková (48)

Poznali byste dětskou hvězdu z My všichni školou povinní? Prodělala deprese i závislost!
    Autor: herminapress.cz, ČT, archiv

My všichni školou povinní
    Dluh: 365 000 Kč
    Podle informací z Centrálního registru dlužníků je proti Kvasničkové od roku 2008 zahájena exekuce ve výši 365 tisíc korun. Dluhy se nyní snaží splácet vlastními obrazy, které prodává na internetu. Malování je tak jediné, co ji drží nad vodou.

• 3.

Žaneta Fuchsová (46)

Dluhy má i Lucie, postrach ulice.
    Autor: Profimedia.cz, ara

Lucie, postrach ulice
    Dluh: cca 1 000 000 Kč

Vězela až po uši v dluzích! Měla na krku celkem 16 exekucí dosahujících milionu korun! Žaneta, která dělá asistentku režie, ale za tři roky zatočila s 15 exekucemi, dnes už dluží »jen« částku 81 856 Kč.

• 4.

Gustav Bubník (56)

Gustav Bubník zářil mimo jiné ve filmu Pan Tau.
    Autor: Archiv Blesku

Pan Tau
    Dluh: 4 473 426 Kč
    Osudným se mu zřejmě stalo podnikání. Má 17 exekucí za 4,5 milionu korun. Kvůli potížím se vzdal i Divadla Na Perštýně.Herecse odmítá k čemukoli vyjádřit, ale kvůli potížím v posledních měsících musel zrušit domluvená představení.

Video: Ředitel Poradny při finanční tísni o osobních bankrotech. Nejčastěji jsou to ženy, které si půjčily na vybavení domácnosti.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 33

mikes15: Hele dobrý, ale ti co tyto věci můžou změnit to nezmění, takže být tebou tak se starám o to co změnit můžeš.

(16. 07. 2018 11:36)

sores: Ať jdou k nám do fabriky makat a nestydí se za práci! každá je potřebná, ten dělá to a ten zas ono a všichni dohromady dělaj moc!!!!! Jenže oni se přeci slušnou prací neponíží,že.

(16. 07. 2018 10:56)

agfor: To je fakt, že peníze nerostou na stromě ví i nikdy nepracující etnikum. Oni dobře ví, že si musí založit konta, aby měla sociálka kam posílat štědré dávky.

(15. 07. 2018 15:44)

flora: Fyzicky pracující a pracovnice v supermarketech jsou podle tebe ubožáci ?

(15. 07. 2018 13:03)

flora: Pracovat?? Tss, to se raději ti "herci" svléknou na jevišti do naha a z pochvy si tahají vlajku, jen aby nemuseli prstíčkem máknout. Pár debilních diváků tím přilákají a zas mají na čas na svoje obžerství.

(15. 07. 2018 12:55)
Články odjinud