Pátek 19. dubna 2024
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Oblačno, déšť 9°C

Auta na náplavce 2018: 5 důvodů, proč tam vyrazit!

• Auta se opět vrací na náplavku!
    28. srpna 2018 ● 05:00

Už ve čtvrtek startuje u pražské Vltavy druhý ročník výstavy Světa motorů Auta na náplavce.

• 1.

Auta

Dvacet čtyři věhlasných značek, více než 120 automobilů a jedenáct českých výstavních premiér. Vystavovatelů proti loňsku přibylo: třeba Peugeot, Citroën, poprvé na náplavce budou k vidění ekologicky šetrné vozy japonské automobilky Toyota i s její luxusní odnoží Lexus. Prémiové značky se na náplavce rozrostou i o Mercedes-Benz, který předvede mj. i horkou novinku – novou třídu A.

Na tohle se můžete těšit:

● Škoda Vision X

● Ford Focus

● Kia Ceed

● Toyota Yaris

● Lexus CT

● Subaru XV

● Škoda Octavia RS

● Kia Stinger

● Škoda Fabia

● Ford Mustang

…nebo Škoda Laurin & Klement 110 z roku 1925

Podívejte se, jak vypadal loňský premiérový ročník:

• 2.

Celebrity

Bohatá je i nabídka autogramiád od olympijské vítězky Barbory Špotákové přes zimní reprezentanty, skokana na lyžích Romana Koudelku, snowboardistku Katku Vojáčkovou, po tým osobností Olympu Praha nebo horolezce Radka Jaroše, který vylezl na všechny osmitisícovky světa.

Video: Auta na náplavce 2017 - rozhovor s Barborou Špotákovou

Auta na náplavce - rozhovor a Barborou Špotákovou auto.cz

• 3.

Koncerty

Samostatnou kapitolu tvoří v programu koncerty. Celkem jich bude šest – pro každého něco. Dvaadvacet let na scéně slaví v těchto dnech slovenští No Name, ti celou sérii koncertů ve čtvrtek ve 20:00 rozjedou. Parádní jízdu slibují na pátek Lake Malawi (16:00) a Eddie Stoilow (20:00). V sobotu se představí Pavel Calta (16:30) a rapová hvězda Vladimir 518. Finále obstará v neděli od 16:00 Tomáš Klus.

Tomáš Klus zazpíval na koncertě v Karlových Varech na festivalu.
    Autor: Blesk

• 4.

Svět motorů

Na výstavě potkáte celou redakci Světa motorů, můžete s nimi podiskutovat, poradit se a nebo si poslechnout čtyři besedy, které připravila redakce s předními automobilovými a dopravními odborníky.

Auta na náplavce 2017
    Autor: Jiří Pekárek

• 5.

Je to zdarma

Ano, i to je důvod. Vstup na výstavu po celé čtyři dny a na všechny s ní související koncerty a další doprovodné programy je stejně jako loni zcela zdarma.

Výstava Auta na náplavce 2018

Kdy: 30. 8. – 2. 9. 2018

Kde: Rašínovo nábřeží, Smíchovská náplavka (přívoz zdarma) a pontony na Vltavě

Podrobnosti najdete na webových stránkách www.autananaplavce.cz a na Facebooku Světa motorů.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 4

donlabuznik: Určitě bych si tam nějaké auto vybral, jenže moje peněženka by pak utrpěla smrtelnou ránu. proto si raději koupím nějakou ojetinu z https://www.truck1-cz.com

(18. 09. 2018 01:02)