Simona Krainová totiž tráví dovolenou s manželem Karlem Vágnerem, tanečníkem Yemi A.D. a majitelkou restaurace v Praze Beatou Batinkovou na úplném severu ostrova, v oblasti Pemuteran. Naopak Dara Rolins se svou dcerou vyrazila zcela na opačnou stranu, tedy na jih Bali do oblasti Jimbaran.

Vzájemně se i teď ale známé blondýnky předhání, která má lepší postavu. Dara se se svým vypracovaným tělem, na kterém dennodenně maká, chlubí v mořských vlnách. Před objektivem se nakrucuje ze všech stran, jako by své bývalé kamarádce Simoně fušovala do řemesla.

Krainová je ještě odvážnější. Ta se dokonce vystavila úplně nahá. Zvěčnil ji tak manžel, když se sprchovala ve venkovní sprše. Na dalším snímku cestuje v plavkách na skútru. Ale aby se mohli pokochat i její fanoušci, pochlubila se i fotkami z bazénu, kam se ponořila za soumraku.

VIDEO: Dara Rolins: Rozchod s Rytmusem mě mrzí, musím to ustát.

Dara Rolins: Rozchod s Rytmusem mě mrzí, musím to ustát. Thomas Kruchina, Aleš Brunclík