Žádost o ruku proběhla na loňské dovolené v Americe, po níž dvojice téměř měsíc cestovala. „Řekla ANO!“ oznámila na Instagramu někdejší hvězda show Tvoje tvář má známý hlas. David je ale „stará škola“ a chce dodržet tradici, že veselka musí být do roka a do dne.

„Svatba určitě bude, najali jsme si agenturu, která nám zajistila místo a datum. Takže to podstatné už máme. Bude to v přírodě a přál bych si, aby nám vyšlo počasí. Přítelkyně si vybírá šaty a já, až bude čas, tak obléknu oblek a jdu před oltář,“ řekl Blesk.cz Gránský.

Moderátor sice celkem obstojně tancuje, dokonce loni vyhrál divadelní show Roztančené jeviště, ale svatební tanec nijak divoký neplánuje. „Rozhodně nemáme v plánu hříšný tanec nebo něco podobného, nebo dokonce kvůli tomu chodit na kurz, prostě to nějak dáme,“ tvrdí herec.

VIDEO: David Gránský otevřeně o útěku z konzervatoře: Omezovali ho zhrzení profesoři!

David Gránský otevřeně o útěku z konzervatoře: Omezovali ho zhrzení profesoři! Markéta Reinischová, Petr Soukup