Český legendární zpěvák Karel Gott dál zásobuje svůj facebookový účet. V neděli v pozdně odpoledních hodinách se pochlubil další fotografií. A mezitím, co včerejší snímky z natáčení dokumentárního filmu byly spíše archivního charakteru, ta nová je s velkou pravděpodobností aktuální.

Držitel dvaačtyřiceti zlatých slavíků se na snímku usmívá u jezera, kolem panuje krásné slunečné počasí a podle informací Blesku Gott v neděli doopravdy s rodinou vyrazil na výlet. Na fotografii se usmívá a přidal k ní i vzkaz pro své fanoušky, kterých se prostřednictvím své stránky zeptal: Také jste měli den jako malovaný?“

„Moji milí, rád bych se s vámi podělil ještě o jednu fotografii z naší včerejší romantické procházky Průhonickým parkem," pochlubil se ještě v pondělí večer Gott dalším snímkem. Nejprve tak krizi zažehnával staršími fotkami a teď dává jednu novou za druhou...

Od úterý 12. února, kdy Českou republiku obletěl „hoax“, tedy falešná zpráva o smrti legendárního zpěváka, se snaží Gott i jeho tým agentů veřejnost stále ubezpečovat o tom, že je stále v dobré kondici. Šiřitelům zprávy ještě v den vypuštění „fakenews“ zanechal vzkaz. Rád bych se podíval do tváře té osobě, která mě dnes pohřbila zaživa. Snad se u toho aspoň dobře pobavila. Pro ty, kteří se o mě bojí, vzkazuji: fajn se mám,“ napsal. Od té doby jsou fanoušci jako na trní. Teď jim ale pravděpodobně Karel Gott podal možný důkaz o své kondici.