Mezinárodní výstava Spring Star Show 2019 se bude konat v Kongresovém centru Top Hotel Praha (Blažimská 4) na pražském Chodově. Jejím cílem je právě obeznámení široké veřejnosti s vlastnostmi koček, propagace jejich chovu i poučení, jak na to. Vyjma vystavovaných šlechtěných koček, které budou na místě k prohlédnutí, si lze domů dokonce odnést i některou z útulku.

Pro malé návštěvníky bude připraveno malování na obličej a další doprovodný program. Výstava se koná nadcházející víkend – 2. a 3. března vždy od 9:30 hodin. Jen v sobotu končí v 17 hodin, zatímco v neděli o hodinu dříve. Vstupné pro dospělé činí 150,- Kč, pro děti 80,- Kč. Invalidé mají vstup zdarma.
Na Chodově se bude konat mezinárodní výstava koček. Některé z těch méně šťastnějších si budete moci odnést rovnou domů.
Autor: ÚMČ Praha 11