Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 9°C

Děsivá věštba proroka Salazara: V roce 2016 skončí svět, jak ho známe

• Ricardo Salazar předpověděl pro blízkou budoucnost řadu negativních událostí.
    5. ledna 2016 ● 10:31

Ricardo Salazar je peruánský pastor, kterého si podle jeho slov vyvolil Bůh jako svého proroka. A podle jeho věšteb se v letošním roce ani v blízké budoucnosti rozhodně nudit nebudeme... Přijde prý hned několik válek, a Zemi má dokonce zasáhnout asteroid. Podívejte se, co všechno nás podle Salazarových předpovědí čeká!

• 1.

Začátek roku 2016

Uprchlíkům se na chvilku podařilo překonat policejní kordon. Těžkooděnci je ale pochytali.
    Autor: Reuters

Evropa uzavře hranice před uprchlíky. Její příklad budou následovat USA.

• 2.

Únor 2016

Vojenská přehlídka v Číně k příležitosti 70. výročí konce druhé světové války v Asii.
    Autor: ČTK, EPA, Reuters

Čína zaútočí na Japonsko.

• 3.

Duben 2016

Zemi zasáhne tajemný objekt.
    Autor: NASA

Na noční obloze se objeví neustále se zvětšující hvězda, Rusko potvrdí, že se k Zemi blíží asteroid.

• 4.

15. až 17. květen 2016

Autor: Profimeida.cz

Ve 2.20 ráno tamního času zasáhne pobřeží Portorika velký asteroid. Ten způsobí zemětřesení po celém světě a tsunami a hned na začátku zabije 1,2 miliardy lidí. Toto číslo ještě vzroste.

• 5.

Krátce nato

Lidé se musejí v Jakutsku chránit několika vrstvami oblečení. Pokud si nedají přes obličej šálu, budou mít omrzliny.
    Autor: profimedia.cz

Sopky po celém světě, včetně té v Yellowstone v USA, vybuchnou a do ovzduší se dostane popel, který zablokuje sluneční paprsky a způsobí roční dobu ledovou. Velká část Kalifornie zmizí.

• 6.

16. června 2016

Kdysi vyspělé průmyslové město Homs se během čtyřleté občanské války proměnilo v trosky.
    Autor: ČTK, EPA, Reuters

Vypukne 3. světová válka poté, co Rusko a Čína zaútočí na velmi oslabené USA.

• 7.

25. října 2016

Ruský prezident Putin v doprovodu čínské hlavy státu Si Ťin-pchinga při summitu APEC v Pekingu
    Autor: Reuters

Rusko-čínská aliance vyhraje válku.

• 8.

Březen 2017

Autor: profimedia.cz

Čínský jüan se stane novou globální měnou.

• 9.

Přelom roku 2018 a 2019

Obrazem: Jeden den bojů mezi Izraelem a Palestinou
    Autor: ČTK

Rusko napadne Izrael.

• 10.

Kromě religozních obřadů slouží místo i jako diskotéka.
    Autor: thesatanictemple.com

V roce 2020 prý přijde Antikrist a bude nám všem vládnout.

• 11.

Ježíš Kristus v podání Jamese Caviezela ve filmu Umučení Krista
    Autor: Reprofoto Youtube, BBC, Twitter, Facebook, archiv

Naštěstí ale nebudeme ve spárech Antikrista nijak dlouho. O tři roky později nás podle Salazara čeká druhý příchod Ježíše Krista a spása.

• 12.

Celé proroctví na videu

Samozvaný nový Nostradamus dokonce natočil třičtvrtěhodinové video, ve kterém své věštby zveřejňuje a popisuje.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Články odjinud
Prohlédněte si nejlepší akty na webu DIGIarena.cz BAZAR