Superprsatka Kylie Bisutti: Nahradí Pamelu?

Kylie Bisutti - bude z ní nová Pamela Anderson?

Kylie Bisutti - bude z ní nová Pamela Anderson?
Foto: YouTube

16. prosince 2009 | 17:00

Amerika má nový sexy objev! Kylie Bisutti (19) porazila 10 tisíc uchazeček o lukrativní smlouvu značky Victoria’s Secret. Při pohledu na její obrovský dekolt se nabízí otázka: Bude to nová Pamela Anderson (42)?

Zatímco Kylie je teprve na začátku kariéry a její křivky lákají svou mladostí a neokoukaností, playboyová veteránka Pamela Anderson nemá na těle místo, které by svět neměl možnost podrobně prozkoumat. Navíc je Pamela víc než dvakrát starší.

Kylie Bisutti
Kylie Bisutti
Autor: YouTube

Pro každou modelku je pozice "anděla" firmy Victoria’s Secret vysněnou prací. Znamená to dostat se na absolutní vrchol. Letos vyhlásila firma vyrábějící sexy spodní prádlo o tuto exkluzivní smlouvu televizní soutěž.

Kylie Bisutti
Kylie Bisutti
Autor: YouTube

Sladká Kylie, která se nedávno vdala, neváhala ani minutu. „O castingu jsem se dověděla od tchýně. Hned jsem zdvojnásobila tréninky v posilovně. Když ve finále ohlásila Heidi Klum moje jméno, vyrazilo mi to dech!“ vzpomíná novomanželka Kylie.

Kylie Bisutti
Kylie Bisutti
Autor: YouTube

Při pohledu na její útlý pas a obrovská ňadra mnozí spekulují, zda jsou pravá. Kylie se jen usmívá a tvrdí, že ano. Jestli se Kylii nakonec podaří stát se respektovanou modelkou jako její předchůdkyně ve Victoria’s Secret Heidi Klum, nebo skončí nahá v erotických magazínech a na klínech bohatých mecenášů jako Pamela Anderson, to ukáže až čas.

Kylie Bisutti
Kylie Bisutti
Autor: YouTube

Autor: INT, brum

Kauza David Rath

- přečtěte si vše o jeho zatčení, obvinění z korupce, úplatku a nalezených milionech.
Sdílej na facebooku

Komerční sdělení

Diskuse (Komentářů: 3) Přidat názorPřidat názor

innusha: Jestli tady ta krasavice má přirozený prsa, tak v tom případě moje sestra je Karolína Kuroková A jestli ji to taková firma jako VS věří tak jsou na tom asi inteligenčně jako ona (16. 12. 2009 21:36)

medisha: Idioti, ta druhá holka v černé podprsence je Jamie-Lee blabla (nezajímavé příjmení) a jako Victoria´s Secret Angelem je teď čerstvě. Lidé jí zvolili na internetu a proto se stala ze zhruba 10 000 holek z celého USA finalistkou, která má čestné místo po boku Marisy Miller, Adriany Limy, Heidi Klum, Doutzen Kroes, Alessandry Ambrosio atd....Kdybyste o tom tak něěco věděli, než napíšete takovou sračku (16. 12. 2009 18:45)

ewelinek: to ych chtěla vidět, která podprsenka jí udělá takovou mezeru mezi prsy. Rozhodně ne tahle. Jestli jsou to její prsa, tak já jsem plastikou posetá. (16. 12. 2009 17:47)

Zobrazit celou diskusi

reklama

ikona

Nejnovější články z kategorie

Čtenáři Blesk.cz rozhodli: Zlobivá Lohan má lepší "houpáky"

Čtenáři Blesk.cz rozhodli: Zlobivá Lohan má lepší "houpáky"

Hodné holky se dostanou do nebe, zlobivé všude. Tohle platí i pro anketu o lépe se houpající ňadra. Čtenáři Blesk.cz si jako vítězku prsního duelu…celý článek

Courtney Stodden si hrála na kočičku. Olízala, co šlo

Courtney Stodden si hrála na kočičku. Olízala, co šlo

Mladičká manželka hvězdy filmu Zelená míle Douga Hutchisona už neví roupy coby. Ani svatba s dvaapadesátiletým hercem nedokázala její závislost na…celý článek

Kate Upton vs. Lindsay Lohan: Které se víc houpou?

Kate Upton vs. Lindsay Lohan: Které se víc houpou?

VIDEO + ANKETA: Jako na houpačce! Prsa modelky Kate Upton (19) a herečky Lindsay Lohan (25) si zaslouží pozornost. Co myslíte, která ňadra jsou při…celý článek

Počasí

Dnes
Zítra
Pozítří
Počasí podrobně
ikona

Biják

No konečně! První veřejná líbačka páru z Twilight

No konečně! První veřejná líbačka páru z Twilight

Herecký a milenecký pár Robert Pattinson (26) a Kristen Stewart (22) známí jako upírská dvojice z filmu Twiligt paparazzi konečně…celý článek

ikona

Pro ženy

ikona

Auto.cz

Operační systém iOS 6 by měl přinést zobrazování 3D map

Operační systém iOS 6 by měl přinést zobrazování 3D map

Každý známe internetové mapy, patří k tomu nejvyhledávanějšímu na celém webu. V současnosti jsou nejpoužívanější ty od Googlu,…celý článek

Pistorius byl naštvaný, ale přízeň českých fanoušků neztratil

Pistorius byl naštvaný, ale přízeň českých fanoušků neztratil

Oscar – PISTORIUS! Oscar – PISTORIUS! Bouřili ostravští fanoušci v cílovém rohu vítkovického stadionu jako na fotbale. Jihoafrického…celý článek

ikona

Top články na Blesk.cz