Jenže na dítě jsou zapotřebí dva a Aneta v současné době žádného přítele nemá. Ovšem to zcela plánovitě -  prožívá prý období, kdy potřebuje být sama. Zatím se rozkoukává a má co dělat sama se sebou. Od rodičů se odstěhovala už před rokem, aby se naučila hospodařit, jenže zatím se jí to nepodařilo: „Hrozně utrácím,“ přiznáví sexy blondýnka.

Aneta je prý dost stydlivá.
Autor: Blesk - Dana Kolářová

Nahotu jsem obrečela

Seriál Ulice je její úplně první zkušenost před kamerou. Miluje sice hereckou práci, ale na první klapku vzpomíná s hrůzou: „ To bylo šílený! Měla jsem být za sexbombu třídy. Byl poměrně chladný červen a my jsme měli být hrozně v pohodě a působit vyhřátě z léta. Na sobě jsem měla minisukni, seděla vyzývavě na zábradlí a vyprávěla spolužákům,  jak jsem se opalovala úplně nahá. Pocit z toho jsem měla fakt hroznej! A když jsem v rámci role musela fotit  akty, cestou domů jsem to obrečela. Jsem totiž dost stydlivá.“

Co bych udělala pro roli

Zatímco ostatní krásky a modelky českého showbyznysu neváhají sáhnout po silikonu, Anetě její poněkud větší přednosti vadí. „Přála bych si menší prsa, vadí mi totiž při sportu i při tanci,“ říká upřímně.

Herečky pro dobrou roli udělají cokoliv a Aneta není výjimkou. „Oholila bych si vlasy, zhubla bych, ztloustla bych, kvůli roli bych se naučila vše co je v mé moci...třeba hrát na klavír…“

Jenže Anetu čeká ještě nějaký ten čas ve škole. Konzervatoř jí totiž moc nejde.