Jsi nestoudný,“ začala Číňanka křičet na svého muže, když ho přepadla na parkovišti. Muž zůstal čumět jako opařený a pak snachu, se kterou se dopustil smilstva, kryl vlastním tělem.

Zhrzená manželka se naštvala a začala záletníka bít hlava nehlava. Facka střídala facku a naštvaná žena si rozhodně nebrala servítky. Na pár okamžiků, se z ní stala skutečná zápasnice.

Je to tvoje snacha. Jak si jí to mohl udělat?“ řvala na muže. To syn, kterému snacha s vlastním otcem nasadila parohy, zachoval překvapivě větší klid. Matku se spíš snažil uklidnit.

V jednu chvíli ale ztratil hlavu. „Zmiz, zmiz, zmiz,“ vykřikl na otce, a když byl na útěku, vrazil mu jednu do zad. Video je velkým hitem na čínské sociální síti Weibo, kde ho zhlédlo více než 30 milionů lidí.

délka: 00:50
720p 480p 360p 240p

Žena zbila nevěrného muže na parkovišti. Weibo

7 fotografií