Přitom by takové uniformy přišly policejní prezídium jenom na pár korun, tedy pokud by je pořídilo v e-shopu Do-prádla.cz. Ale protože se tak v dohledné době asi nestane, udělejte policistku ze své partnerky! Jenom musíte očekávat, že případné pokuty budou úplně o něčem jiném…

Náš tip: Body Sexy rondo

Udělejte ze své partnerky policistku. V tomto modelu budete určitě vědět, kde správně kroužit i kde zaparkovat
Autor: do-pradla.cz
Až převléknete svoji kočičku do modelu Sexy rondo, budete hned vědět, kde můžete použít kruhový objezd i kam zaparkovat se svým autíčkem. Toto body je vyrobeno z jemného elastického tylu, ramínka jsou za krkem na zavazování. Spodní část je řešena jako tanga. Bez čepice, která není součástí modelu, ho pořídíte v e-shopu Do-pradla.cz jen za 529 korun!

Jste ulítlí na latex? Pak si objednejte kostým Police girl!

Pokud jste ulítlí v latexu, pak je tento model Police girl pro vás to pravé
Autor: do-pradla.cz
Tahle policejní uniforma má tř díly, vyrobené z lehkého elastického materiálu v kombinaci s imitací měkkého latexu. Součástí kompletu je krátký top, čepice a minisukně. Top je vpředu na zapínání pomocí zipu. Sukně má ozdobný pásek, celý komplet pořídíte v e-shopu Do-pradla.cz za 1 099 Kč.

Model Black police: Pistole v ceně není!

Pozor, pistole není součástí tohoto kompletu Blac police!
Autor: do-pradla.cz
Tato policejní uniforma se skládá z třídílného setu, vyrobeného z měkkého, lesklého elastického materiálu. Součástí kompletu je krátký top, čepice a minisukně. Dostanete ho v dárkové krabičce za 879 Kč. Model si můžete na videu prohlédnout ZDE >