Nahá Erbová: Hřála si humra na prsou!

Vlaďka Erbová si své silikony zakryla humrem

Vlaďka Erbová si své silikony zakryla humrem
Foto: Jan Tůma

25. srpna 2010 | 16:43

Majitelka silikonových čtyřek Vlaďka Erbová (29) se opět svlékla. Během focení prokázala kráska notnou dávku statečnosti, když jí stylista na bujné vnady položil humra!

"Naštěstí byl ten humr vařený, takže jsem byla v pohodě. Živého bych si na ňadra položit nenechala. Stačilo by jedno jeho cvaknutí a 70 tisíc by bylo v pr....," prozradila Blesk.cz Vlaďka, která se nahá s humrem na ňadrech nechala nafotit na kalendář pro nadaci Rakovina věc veřejná.

"Myslím, že už jsem se odhalila tolikrát, že už si vybírám jen projekty, které jsou smysluplné. A to nadace, jíž jsem patronkou a tváří, rozhodně je," dodává sexbomba.

Focení kalendáře se ujal Erbové oblíbený fotograf Jan Tůma. "Bylo to skvělé a hlavně pohodové focení. Mám pocit, že čím víc s Honzou fotím, tím jsou výsledné fotografie, lepší," tvrdí vnadná modelka.

Kalendář bude možné od září zakoupit prostřednictví piklio.com za cenu 500,- Kč. Výtěžek z prodeje bude poukázán na konto nadace Rakovina věc veřejná a použit na výzkum léčby rakoviny.

Vlaďka má dokonalé křivky

1/4

 

 

 

Autor: lara
Sdílej na facebooku

Komerční sdělení

Diskuse (Komentářů: 6) Přidat názorPřidat názor

konica: Můj manžel tvrdí,že je to nejošklivější ženská z TV spolu s Mašlíkovou.Asi se mu nelíbí tenhle typ žen. Bohužel i mě se nelíbí. Kde nic jenom nafouklý balony a v civilu ještě ošklivější. Postrádají ženskost a něhu. (28. 08. 2010 09:39)

soica.flatulescu: naprostý souhlas,přesně vyjádřeno! To by se ta husa oškubaná divila,kdyby jí ten humr klpetama ucvaknul čudlíky (26. 08. 2010 07:11)

mujboze: žirafko, víš co mě stále udivuje...? ...že naprostá většina lidí intuitivně vycítí, co je dobé a co zlé, co je hezké a co ne, co je morální a co ne...nebo co je depostelo-kačer-parobek-vlaďka a co ne....a přesto se držej opovrhovaní depostelo-kačer-parobek-vlaďka v čele národa jak komouši 50 let.... (25. 08. 2010 22:07)

zirafa: božíčku, hlavně ta 1. fotka z odkazu je děsná..... nevím proč, ale mě ty její nafouklý kozy připadají jako nádory, co jí rostou z hrudníku .... děsně nepřirozený.... (25. 08. 2010 21:01)

mujboze: ..ale vážně - jestliže má spolek "Rakovina věc veřejná" právě tuto patronku, tak je pochopitelné, proč byla třeba bufetářka naše paní Ministerská Prezidentová.... (25. 08. 2010 19:48)

Zobrazit celou diskusi

reklama

ikona

Nejnovější články z kategorie

Modrá laguna pro dospělé: Pornoherečka zapomněla, že není v práci!

Modrá laguna pro dospělé: Pornoherečka zapomněla, že není v práci!

Pornoherečka Shauna Sand (39) si zřejmě spletla práci s dovolenou. Bývalá playmate se spolu s manželem oddala vášnivému sexu přímo na pláži.celý článek

Rebelka Rihanna zase polonahá, tentokrát se svlékla za peníze

Rebelka Rihanna zase polonahá, tentokrát se svlékla za peníze

Zpěvačka Rihanna (23) opět dokazuje, že je to velmi atraktivní mladá slečna. Nafotila sexy snímky pro novou kolekci spodního prádla od Armaniho. Provokuje…celý článek

První vítězka o nejlepší modelku Ameriky se svlékla donaha!

První vítězka o nejlepší modelku Ameriky se svlékla donaha!

První vítězka série America's Next Top Model Adrianne Curry (29) vyvěsila svoji nahou fotku na pláži na sociální síť Twitter. A bylo se, na co dívat!…celý článek

Počasí

Dnes
Zítra
Pozítří
Počasí podrobně
ikona

Biják

Hvězdy se sjíždějí do Cannes v čele s Brucem Willisem

Hvězdy se sjíždějí do Cannes v čele s Brucem Willisem

V jihofrancouzském Cannes bude dnes večer slavnostně zahájen 65. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Do 27. května…celý článek

ikona

Pro ženy

ikona

Auto.cz

Doro PhoneEasy 740: První mobil pro seniory s Androidem

Doro PhoneEasy 740: První mobil pro seniory s Androidem

Švédský výrobce telefonů a komunikačních zařízení Doro se specializuje na zařízení pro seniory. Nejnovější mobil, který nese označení…celý článek

Nymburk vyzve zase Prostějov, Děčín v rozhodujícím zápase padl

Nymburk vyzve zase Prostějov, Děčín v rozhodujícím zápase padl

Potřetí za sebou budou hrát s Nymburkem o ligový titul basketbalisté Prostějova. Hanáci dnes v rozhodujícím pátém semifinálovém…celý článek

ikona

Top články na Blesk.cz