Když se oddali vášni, ucítila Ellie nepříjemnou bolest v podbřišku. Ta se ozvala později znovu, když šla na WC. Mladá žena si našla na internetu, že se může jednat o rakovinu nebo uvolněné antikoncepční nitroděložní tělísko. Proto si zašla k doktorovi, aby ho případně znovu upevnil.

Ten však na ultrazvuku zjistil, že na jejím vaječníku je nádor velký šestnáct centimetrů. Ellie tak musela pod kudlu nejrychleji, jak to je jenom možné. Její život byl ve vážném ohrožení. Zákrok se však povedl a nádor byl úspěšně odstraněn. Britka si dodnes schovává fotografie ohyzdného tumoru.

Přemýšlet v mém věku o tom, zda budu žít nebo zemřu, bylo příšerné. Kdybych si nešla připevnit tělísko, rakovina by se rozšířila mnohem více,“ říká dnes Ellie. Nebýt sexuálních radovánek, nemusela by být sympatická brunetka mezi námi. Ať žije sex!