I tohle je jedna z forem pověstné německé pracovitosti: vědci v německém Essenu pracují na vývoji pilulky, která zlepšuje sexuální výkonnost. Muži, kteří budou nový lék užívat, budou schopni dosáhnout v krátkých časových intervalech několika orgasmů za sebou. Ženy už nebudou muset bezmocně přihlížet, jak se jejich žhavý milenec bezprostředně po ejakulaci mění v chrápajícího medvěda. Muži, kteří přípravek testovali, si pochvalují, že zlepšuje kvalitu jejich orgasmu. Jeden z nich byl schopen ejakulovat dvakrát během dvou minut a třetího orgasmu dosáhl po 19 minutách. "Výsledek je jednoznačný. Zvyšuje se libido. Muži dosahují snáz několikanásobného orgasmu. Všichni, již přípravek testovali, potvrzují, že se zvýšila kvalita jejich sexu. Půjde o naprostý hit, protože se zatím neukázaly žádné vedlejší účinky." Jde vlastně o lék, který se předepisuje ženám v době, kdy končí s kojením, užívají jej i pacienti trpící Parkinsonovou chorobou. U mužů má lék ten efekt, že vypuzuje z mozku hormon prolactin. Prolactin se u mužů produkuje v okamžiku orgasmu. Právě tento hormon nese vinu na tom, že bezprostředně po vyvrcholení následuje fáze útlumu, kdy muž myslí na něco zcela jiného než na sex. Hormon zabraňuje, aby muž hned po ejakulaci dosáhl další erekce.