Hollywoodský herec se totiž rozhodl souložit s neznámou kráskou ve veřejné knihovně hotelu a nedbal na to, že je může kdokoli vyrušit. Zatáhl sice závěsy na oknech, ale nedbal už na skutečnost, že místnost monitorují kamery.

"Josh a ta dívka si to rozdávali docela žhavě a drsně. Klopýtali spolu nocí, potom vpadli do té knihovny a zatáhli všechny závěsy, tak že by nikdo dovnitř vidět nemohl. Naneštěstí má hotel bezpečnostní kamery úplně všude, včetně knihovny," uvedl zdroj z hotelu.

Zaměstnanci dalšího dne třicetiletého herce varovali, že bezpečnostní kamery monitorují každičké místo veřejných prostor hotelu, ale Josh ani nehnul brvou.

"Nezdálo se, že by ho nějak trápilo, že nebyla knihovna zamčená a mohl do ní kdokoli vpadnout. Josh to ale vzal skvěle a nedělal žádný povyk," uvedl zdroj pro britský Daily Mirror.

Že by na krásku zapůsobila jeho sexy reklama. Více o ní se dočtete zde.