17. červenec 2018
Svátek slaví Martina, zítra Drahomíra
DISKUSE K ČLÁNKU


bac-bum-bac:kdyby Stalin nebyl pes, tak by mu vojáci z předních i zadních linií utekli. Takto si mohli vybrat odkud tu kulku koupí. Bylo to od Stalina tvrdé, ale splnilo to účel, porazit Němce. A debil, který píše že Ušáci Rusko zásobovali, no to je těžká demence. To, že sami Rusové na sebe vyhrabali pojem kult osobnosti a my se z toho jako vždy podělali, to je jiná věc. Mě se fronta na maso líbila, a Stalina beru jako vítěze války. To, že mu pak chtěli ti jeho gerojové roznést zem na kopytech a on je tvrdě trestal v lágrech.... mě to přijde normální. On Putin taky není měkota a to neválčí.

(04. 06. 2017 10:34)

hufnagll:Pepa Stalin má na svědomí mnoho milionů životů převážně vlastního lidu,to je fakt a proto je nepřípustné ho nějak připomínat. U Američana který použil 2 atomové bomby na Japonce,ve Vietnamu kde válčil 1964-1972 použil otravnou látku Agent Orange,Irák,Irán,Afganistán to se jaksi nepočítá a vesele se mu leze do zadku,že.

(04. 06. 2017 08:49)

gabreta:Patolízalství československých komunistických papalášů vůči Moskvě, mne sra*lo naprosto stejně, jako patolízalství současný papalášů vůči Americe a EU! Tenkrát se stavěly sochy Stalinovi a Leninovi, dneska všude najdete desky, "Zde vstanula noha Amerického vojáka, nebo lavičky letiště třídy a náměstí kultu osobnosti Václava Chrchly! Stejně stupidní patolízalství tenkrát, jako dneska. Mění se jen sochy a nápisy, političtí aktéři zůstávají stejní. Až k nám přijdou Turci, politici budou běhat v turbanech!!

(03. 06. 2017 17:44)

suov:Stalinovi vděčíme za životy, a to se cení, kdyby nebylo Stalina, tak by náš stát dávno neexistoval, ale my bychom tady už také nebyli, ale inteligenti vědí, že se takové věci jako je památka na osvobození, pomníky a další nemají bourat, ale co bysta Havla, to není monstrum, přitom to má do podoby Havla strašně daleko,,,,,

(03. 06. 2017 08:46)

radoch02:To myslíš vážně? Kdyby USA nezásobovaly Sovětskou armádu svou technikou tak by fašisté smetli rusáky jako šváby! To nemluvím o tom že do roku 1941 byli Stalin a Hitler spojenci

(04. 06. 2017 09:13)

Dnešní horoskopy