17. červenec 2018
Svátek slaví Martina, zítra Drahomíra
DISKUSE K ČLÁNKU


alex0800:Mnichovská zrada měla čtyři viníky: Británii, Německo, Francii a Itálii.. Je faktem, že tyto bychom neměli považovat za spojence ani 80let po velké zradě našeho lidu a vlasti !!!
Jim nikdy nešlo o Slovany a jejich životy.. Asi proto od roku 1905 do konce Jugoslávského masakru pod taktovkou USA bylo ve Slovanské genocidě povražděno více než 40 milionů SLOVANŮ.. Oproti tzv. Holocaustu je to násobně větší číslo, ať už počítáte oficiální statistiky v počtu statisíců či propagandu o milionech..
Pouze zastírací akce pro SKUTEČNOU GENOCIDU, VEDENOU PROTI SLOVANŮM, TEDY PROTI ČR, SR, PR, RF, EX-JUGOČCE A JINÝM STÁTŮM..
A Kdopak tu genocidu vede? Není složité si dohledat oficiální pojmy Harvardský a Houstonský projekt, tedy ty, které jsou oficiálními podklady pro likvidaci VŠECH SLOVANŮ SVĚTA.. SOROŠ SE SVÝMI MAJDANY JE SOUČÁSTÍ;-) NEZAPOMÍNEJTE NA TVRDOU REALITU NEDÁVNÉ HISTORIE!!!

(18. 03. 2018 17:18)

agfor:Dobře, že Mnichovskou zradu připomínáte. Takhle se totiž zachovali k Československu "přátelské" státy, kterým nyní lezou naši samovládci do zádele. Myslíte, že když dojde k nějakému novému konfliktu, že se zachovají jinak ?

(18. 03. 2018 15:09)

gabreta:My Češi, jsme totiž nepoučitelní! Celou historii se snažíme někomu vlézt do zadku a čekáme, že v případě problému budeme mít zastání. Zatím nás měli vždycky všichni spojenci za užitečné idioty. Při lámání chleba nás vždycky odkopli a potopili!!

(18. 03. 2018 18:43)

Dnešní horoskopy