Úterý 16. dubna 2024
Svátek slaví Irena, zítra Rudolf
Oblačno, déšť 10°C

Modelka přišla o XXXL prsa, tak se předávkovala

Pro modelku byla její prsa miláčci
16. února 2011 | 17:11

Modelka Sheyla Hershey (31) z Houstonu v Texasu, známá jako žena s největším poprsím světa, nyní leží v kómatu. Nedokázala unést, že ji v září lékaři její umělé vnady museli odoperovat. Zásah do těla nepřijala. O sebevraždu se pokusila už podruhé.

Modelčin manžel se nyní modlí, aby se jeho žena probrala. Lékaři mu nedokážou odpovědět na otázku, kdy nebo jestli se vůbec probere. Na Sheylino uzdravení také čeká doma její dcera.

Sheyle Hershey se v září dostala z implantátů do těla infekce, musela být tedy okamžitě operovaná. Z narkózy se vzbudila bez svých obřích prsou a necítila se být sama sebou. Lékaři jí vyoperovali prsa velikosti XXXL. Podprsenku této velikosti by ženy v Čechách hledaly marně.

Bez XXXL prsou nechtěla žít

Modelka se ztrátou prsů nedokázala vyrovnat. Plánovala tedy zpětnou operaci. K té už se ale nedostala. Čekání nevydržela. Pokusila se v řadě o druhou sebevraždu."Bez svých prsou si přijdu tak ošklivá. Nevím, kdo jsem," byla modelčina slova před druhým předávkováním. Modelka trpí psychickými poruchami jako lidé, kteří například přijdou o ruku a nemohou ztrátu přijmout.

Svá prsa považuje za své miláčky. Za část své identity. "Až vymůžu zpět svůj titul ženy s největšími prsy na světě, budu se zase cítit líp i v roli matky," prohlásila po svém prvním pokusu o sebevraždu. Touha po návratu jejích velkých ňader ji posedla natolik, že ani dcera ji nedokázala udělat šťastnou.

Autor: evak, INT