Jen co Dominika Mesarošová vydělala nějaké peníze, pořídila si před 6 lety luxusní vilu u Prahy. Pak ale konečně našla svou spřízněnou duši a z baráku se vystěhovala. Dům tak dala na stránky realitní kanceláře, která vilu nabízí za 19 900 000 Kč. Je to nadstandardní RD 4+kk s terasou, velkou zahradou a bazénem.

„Nemovitost v Praze stále vlastním a je to teď ve fázi, kdy jsem dala poslední cenu, na kterou už se doufám někdo ozve. Já jsem ten dům měla nadceněný, jsem si toho vědoma, ale nic mě netlačilo k tomu, abych ho dávala za nižší cenu. Nepovedlo se, tak teď jsem dala finální cenu a myslím, že tento rok už by se to mohlo povést. Už se ozvali i nějací zájemci,“ prozradila Blesk.cz modelka. Dvoupatrovou vilu s cihlovým designem nyní prodává za 12 500 000 Kč.

Modelka už si ale zvykla na nové bydlení v Brně, kde partner koupil dům dle jejích představ, a tam společně vychovávají čtyřměsíčního syna Eliánka. Do Prahy se Dominika vrací za kamarádkami a kvůli své modelingové agentuře.

VIDEO: Dominika Mesarošova musela snížit cenu prodávaného domu o 7,5 milionu!

Dominika Mesarošova musela snížit cenu prodávaného domu o 7,5 milionu! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík