Vážně vypadající dopravní nehoda se stala dnes odpoledne na křižovatce ulic Modřanská a V Hodkovičkách. Boural tu autobus a celkem tři osobní auta. Dohromady se tu zranilo sedm osob, z toho dvě děti. Tiskový mluvčí Ondřej Franěk pro Blesk.cz uvedl, že všechna zranění jsou naštěstí lehčího charakteru. Podle tiskové mluvčí dopravního podniku Anety Řehkové na místě došlo k vyšší hmotné škodě. Okolnosti nehody se vyšetřují. Policejní mluvčí Tomáš Hulan uvedl, že dvě auta v rámci této nehody byla zaparkovaná a nikdo v nich neseděl.

Druhá dopravní nehoda tramvaje s osobním autem se odehrála ve Střešovické ulici u ulice Nad Hradním vodojemem. Po střetu museli zasahovat hasiči, kteří z osobního vozu vyprošťovali jednoho člověka.