Na muže, který onanuje v parku poblíž lázní, nás upozornili volající na lince 156. Hlídka dorazila na místo za tři minuty a muže našla. Když se k němu strážníci blížili, tak si zapínal kalhoty i bundu. Uvedl, že měl rozepnuté oblečení kvůli tomu, aby se mohl vymočit u křoví,“ uvedl mluvčí strážníků Petr Hladký s tím, že případ si převzali policisté.

Jen o pár hodin později se dvěma strážnicím naskytl pohled na pozadí jiného agresivního muže. Důvodem jeho vzteku bylo to, že ho upozornily, že po Obrokově ulici nemůže volně běhat jeho pes bez náhubku.

„Hrubě nadával kolemjdoucím i strážnicím. Když ho vyzvaly, aby se uklidnil, stáhl kalhoty a ukázal jim pozadí. Kolegyně si proto zavolaly na pomoc motorizovanou hlídku, která musela muže spoutat. I tak po strážnících plival a vyhrožoval jim zabitím. Při zákroku se navíc sám zranil na hlavě, takže musel být ošetřen. Nadýchal 1,9 promile alkoholu. I tento případ si převzali policisté,“ dodal Hladký.

VIDEO: Pohled na zadek muže měli nedávno i strážníci v Brně.