Středa 24. dubna 2024
Svátek slaví Jiří, zítra Marek
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Dětská hra s ohněm dopadla v České Lípě tragicky: Vyhořel byt!

Ilustrační foto  (Autor: Profimedia)
Autor: ČTK -
15. dubna 2019
18:12

Dítě, které si hrálo se zapalovačem, způsobilo dnes dopoledne požár v České Lípě. Hořel byt v přízemí panelového domu, evakuovat kvůli tomu hasiči museli jednoho dospělého a dvě děti. Zraněn nikdo nebyl, škody hasiči odhadli na 200.000 korun.

ČTK o tom informovala mluvčí Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje Zdenka Štrauchová. Podle krajské policejní mluvčí Dagmar Sochorové byl požár v přízemí domu v Okružní ulici nahlášen kolem 10:30 na operační středisko policie.

Při požáru v bytě explodoval domácí spotřebič. Veškeré další okolnosti jsou předmětem vyšetřování,“ dodala. Podle Štrauchové hasiči uchránili majetek v hodnotě tří milionů korun. V krátké době je to už druhý požár, za nímž je dětská hra.

V neděli odpoledne zavinily děti, které si hrály s otevřeným ohněm, požár v ubytovně v kladenské části Rozdělov. Jeden člověk byl zraněn, 90 lidí museli hasiči evakuovat. Škoda tam podle odhadů dosáhla 300.000 korun.

Linkavera ( 15. dubna 2019 20:12 )

Mínus 20 kg za dva týdny! Bříško zmizí bez poškození zdraví! Potřebujete >>>> www.SlimExtrem.com

Další videa
Osoby v pátrání