Sobota 20. dubna 2024
Oblačno, déšť 8°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Chlapec (16) strčil penis do trubky na záchodě: Hasiči nasadili úhlovou brusku!

Mladík (16) strčil penis do trubky, ve které se mu zasekl. Vyřezat mu ho z ní museli cirkulárkou.  (Autor: Reprofoto viralpress.com)
Autor: shp -
25. května 2019
19:33

Chtěl si užít, ale evidentně se mu příliš odkrvil mozek na to, aby zdravě a logicky přemýšlel. Šestnáctiletý chlapec z Malajsie si chtěl dopřát sexuální radovánky a penis zastrčil na záchodě do trubky. To ale neměl dělat, úd se mu tam totiž zasekl a nešel vytáhnout.

Chtě nechtě proto musel zavolat o pomoc. Přivolaní spolubydlící se nestačili divit. Poté, co se zasmáli, přivolali pohotovostní jednotky. Na místo dorazila záchranka i hasiči, kteří museli pomocí těžké techniky nejprve odříznout inkriminovaný kus trubky.

I s ní byl pak nešťastný mladík převezen do nemocnice Sultanah Fatimah, uvedl Daily Mail. V té mu z penisu odstranili zbytky tři centimetry široké trubky pomocí elektrické rozbrušovačky. Zákrok byl náročný a skončil před půlnocí.

Pindík mu otekl

Mladík byl po něm propuštěn domů. Při nezvyklém sexuálním aktu utrpěl jenom menší zranění, otekl mu však ošklivě penis. Hasiči následně vydali varování, aby doma všichni rodiče pro jistotu podobné otvory v trubkách uzavřeli a zabezpečili.

ostuda ( 26. května 2019 11:50 )

aby se tyhle za čas taky nechtěli s trubkama partnersky registrovat a chodit do duhových průvodů a nakonec i vychovávat děti.

PPP150VV ( 26. května 2019 07:49 )

tomiik007 ( 26. května 2019 07:33 )

To byl někdo od zdenkků.

PPP150WW ( 25. května 2019 21:16 )