Nejdřív rozvod s hollywoodským krasavcem Liamem Hemsworthem (29), teď náhlá operace! Život Miley Cyrus opravdu není tak růžový, jak se na pohled může zdát. Podle magazínu People zpěvačka minulý měsíc zápasila s angínou. Během vyšetření však lékaři odhalili „cosi“ na jejích hlasivkách, kvůli čemuž musela podstoupit chirurgický zákrok.

Cyrusová tak nyní leží na soukromé klinice a po propuštění ji čeká dlouhá rekonvalescence především v podobě hlasového klidu. Ano, je to tak. Zpěvačka bude muset mlčet, což znamená, že si teď nějakou dobu nezazpívá!

Miley má tak pro své fanoušky špatné zprávy. Do konce roku zrušila všechny naplánované koncerty a také odsunula nahrávání nové desky, jež bylo zrovna v procesu. Alespoň to vypadá, že i taková rebelka, jakou ona bezesporu je, se dokáže ve chvíli, kdy jde o zdraví, chovat rozumně.

VIDEO: Miley Cyrusová předvádí v rodinném kruhu vánoční taneček

Miley Cyrusová předvádí v rodinném kruhu vánoční taneček. instagram.com