Chodí o holi a přátelé ji musejí neustále podpírat. Takové strasti teď Marcela zažívá. Dokonce se spekuluje o tom, že interpretka slavných hitů Čau, lásko nebo Náš song bude muset na reoperaci. Ještě než se tak případně stane, snaží se Marcela koncertovat. Jenže zpěvačka na pódiu sotva stojí. O snaze zakrývat utrpení ve tváři nemůže být ani řeč.

Když před několika dny vystoupila na jevišti během slavností v Luhačovicích, všichni se lekli, v jakém stavu Holanová je. Držela se židle, třásla se, špatně se jí zpívalo a nakonec ji pořadatelé odvedli do zákulisí. Nepříjemnou záležitost zpěvačka nechce komentovat a tvrdí: „Musím to nějak zkoušet, lidi jsou úžasní a vždy mě napumpují! Neumím zpívat vsedě, jedině se můžu opřít o židli, ale to taky není ideální. Prostě to není to, na co jsem zvyklá. Ke zpěvu potřebuji nejen nohu, ale i bránici!“

Vypadá to tedy, že zatím Marcela nehodlá kvůli svému podlomenému zdraví žádné koncerty rušit. Ale možná by bylo lepší, kdyby se dala do pořádku…