I když byla unavená po vyhraném turnaji, tak to na ní nebylo znát. "Před několika hodinami jsem přiletěla z Doha, ale naštěstí mám skvělého stylistu Honzu Pokorného, který mi vše připravil, takže jsem nic nemusela řešit. Šaty i šperky mám od Dolce & Gabbana. S Petrem jsme úplně poprvé na plese a uvidíme, zda si i zatancujeme," svěřila se Blesku po příchodu na ples tenistka, které červené šaty à la baletka neskutečně slušely.

Po dražbě, kam Bára věnovala svou tenisovou raketu, se kterou vyhrála Wimbledon, ovládla parket. Únavu překonala několika sklenkami šampaňského a vína a poskakovala na Chinaski, jak smyslů zbavená.

Její přítel Matějček rozhodně nebyl pozadu a zdatně jí sekundoval. Na obou bylo vidět, že si to opravdu užívají. "Ráda tancuji, i když ty společenské tance, no nevím, raději to přenechám jiným," netajila se Bára, která s novinářem Petrem Matějček randí už dva roky. Před ním měla vztah s muzikantem Davidem Krausem.

VIDEO: David Kraus o Strýcové: Podvedla mě a bylo to hnusný! Zamiloval si jinou tenistku!

David Kraus o Strýcové: Podvedla mě a bylo to hnusný! Zamiloval si jinou tenistku! Martin Balcar, Lukáš Červený