Na premiéře Lvího krále, která se konala ještě před oficiálním oznámením o odchodu z královské rodiny, se princ Harry (35) nechal slyšet, že by jeho skvostná americká manželka ráda něco dabovala. Podle některých serverů Meghan dokonce projevovala zájem o roli nějaké nové superhrdinky v těsném kostýmku, informace se však ukázaly jako nepodložené.

Nabídka na dabing postavičky v Simpsonových přišla přímo od jednoho z hlavních producentů seriálu Ala Jeana. „Bavili jsme se o Harrym a Meghan. Slyšel jsem, že by ráda něco dabovala, tak pokud tohle čtou, ať nám zavolají,“ řekl pro server Radio Times.

Meghan by se ráda vrátila do hereckého sedla, kvůli koronavirové pandemii, synovi a nedořešeným věcem s královskou rodinou se její sny ještě na nějakou dobu oddálí. Před vstupem do britské monarchie účinkovala v americkém seriálu Kravaťáci. Roli Rachel Zaneové musela předčasně ukončit, protože se hraní neslučovalo s královským kodexem.

VIDEO: Válka Rosola a Ochotské pokračuje! A další rána pro Harryho s Meghan

Válka Rosola a Ochotské pokračuje! A další rána pro Harryho s Meghan. Bára Horáková, Lukáš Červený