Slovenka je svými půvaby pověstná, a tak by o nich nemusela už nikoho ani přesvědčovat, přesto ráda dráždí, a tak si tentokrát pořídila šněrovací sukni z obchodu Elisabetta Franchi, která ji přišla na 12 900 korun. Zato ale s pořádným rozparkem.

Ten pak měla Verešová poměrně problém uhlídat a kromě překrásných dlouhých nohou tak málem odhalila i něco navíc. Její intimní partie ale nakonec přece jen zůstaly skryty, a tak na trapas nedošlo. Naopak se jí dostalo značných pochval. „Ty nohy máte do nebes,” napsal Andree například jeden z fanoušků.

Investice do módního kousku se jí tak zřejmě vyplatila. Sukně ale nebylo to jediné, co pořídila. Ve stejném módním domě si koupila i boty za 15 931 Kč a neodolala ani džínové bundě za 11 800 korun. Rázem tak tímto nákupem utratila částku 40 631 Kč.

VIDEO: Andrea Verešová: Na jejích šatech šičky pracovaly dva týdny od rána do večera!

Andrea Verešová: Na jejích šatech šičky pracovaly dva týdny od rána do večera! Markéta Reinischová, Jan Jedlička